Kategoriler
Sepetiniz

Patlıcan Fidesi

    Erkenci  Yüksek Verim   Soğuğa Dayanıklı Siyah Orta İrilikte   Raf Ömrü Uzun   280 – 300 Gr  Tek Ekim, Bahar HASTALIK DAYANIMLARI HASTALIK VE ZARARLILARA DAYANIKLI   ..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
      Alçak tünelde erken üretimine uygun   Açık tarlada yazlık üretimine uygun   Erkenci, Güçlü bitki yapısı   Yaprakları kapalı, Güneşten meyveyi korur   Soğuk dayanımı iyi, Yaprak sararması olmaz   Uzunluk 25 – 28 Cm &n..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
      Erkenci Yüksek Verim   Soğuğa Dayanıklı   Siyah  Orta İrilikte   Raf Ömrü Uzun   280 – 300 Gr   Tek Ekim, Bahar HASTALIK DAYANIMLARI HASTALIK VE ZARARLILARA DAYANIKLI ..
4,50TL Vergiler Hariç:4,50TL
      Tipoloji Uzun silindirik Hastalık dayanımı  HR : Fusarium wilt (Fom) Meyve tipi Uzun silindirik   Avantajlar Hastalıklara dirençli bitki ile en kaliteli meyve ve yüksek verim   Bitki Orta güçlü bitki Fusarium'a tolerans Sıcak ve soğuk hava..
5,15TL Vergiler Hariç:5,15TL
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir. Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir. Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır. Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır. Meyve rengi k..
4,75TL Vergiler Hariç:4,75TL
" ÇOK ERKENCİ,HASAT ARASI ÇOK KISA SİMSİYAH MEYVE ÇOK VERİMLİ RAF ÖMRÜ ÇOK UZUN DİKENSİZ MEYVESİ VAR, ÇOK GÜÇLÜ VE KAPALI BİTKİ YAPISI. HASAT SÜRESİ UZUNDUR,MEYVE YAPISI STANDART VE KALİTELİDİR. SOĞUĞA ve SICAĞA DAYANIKLIDIR VE YAPRAK SARARMASI OLMAZ ..
5,50TL Vergiler Hariç:5,50TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur) Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir.  Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz.  Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapı..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Açık saha üretimine uygundur. Meyve uzunluğu 30-35 cm'dir. Meyve rengi parlak siyahtır. Ucu sivridir. Sapı dikensizdir. ..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
  Morumsu pembe zemin üzerine krem renkli çizgilidir. Beyaz etiidir. Türk damak tadına çok uygun, tam karnıyarıklık, son derece lezzetli bir patlıcandır. Sapı dikensizdir. Meyveleri düzgün ve silindirik yapıda olup, 17-20 cm. uzunluğundadır. Yükse..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
      Morumsu pembe zemin üzerine krem renkli çizgilidir. Beyaz etiidir. Türk damak tadına çok uygun, tam karnıyarıklık, son derece lezzetli bir patlıcandır. Sapı dikensizdir. Meyveleri düzgün ve silindirik yapıda olup, 17-20 cm. uzunluğundadır. Yüksek verimlidir. Açık sah..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir. BİTKİ : Çok güçlü ve uzun bitki yapısı Çok az dikenli MEYVE : Koyu siyah Silindirik Meyve uzunluğu 3..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
    Bitki Bitki Gücü Orta Güçlü Erkencilik Çok Erkenci Sezon İlkbahar Meyve   Renk Siyah Uzunluk 20 cm Şekil Silindirik Raf Ömrü Uzun ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bitki: Çok güçlü bitki ve kök yapısı. Yüksek verim. Soğukta mükemmel performans. Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun.   Meyve: 20-25 cm meyve uzunluğu, 4-5 cm meyve çapı. Silindirik me..
4,50TL Vergiler Hariç:4,50TL
Bu Patlıcanla Destan Yazmak Çok Kolay  Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır. Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir. Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkenc..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Kışın soğuktan etkilenmeyip bahar çıkışı hızlıdır. Bitki Yapısı Güçlüdür. Meyve Uzunluğu 25-30 cm Meyve Ağırlığı 230-260 gr Asla Renk Açılması Yapmaz Serada Güz Ve Bahar Dönemi İçindir Uygundur. Taç Açılması Yapmaz Kararma Ya..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Pazara sunulduğundan bu yana, uzun yol dayanımı, soğuklardaki yüksek   verimi ve meyve kalitesiyle, üreticiyi, satıcıyı ve tüketiciyi memnun ederek ülkemizdeki patlıcan tüketimini arttıran çeşit ünvanını almıştır.  Bitki, bodur ve o..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
GÖRKEM  F1 İlkbahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir. Bitki yapısı kuvvetli ve kök hastalıklarına dayanıklıdır.(Fusarium sp.) Meyveleri sert, raf ömrü uzun ve parlak koyu renklidir. Meyve renginde morarma olmaz.   ..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
    Açık tarla ve erken ilkbahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun uzun silindirik patlıcan çeşididir. Hasat aralığı kısa ve çok verimlidir. Meyve sapı dikensiz, meyveleri homojen ve parlak siyahtır.   Bitki Gücü Güçlü Erkencilik Erkenci Sezon ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Yeni hibrit siyah patlıcan çeşidimizdir. Açık saha ve plastik tünel ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Çok güçlü bir bitki yapısına sahiptir. Meyveleri silindirik şekilde olup, 19-21 cm uzunluğundadır. Meyveleri siyah renkte olup..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
Bitki Yarı topak patlıcan, güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli. Meyve Koyu siyah, orta iri, oval, sert, raf ömrü uzun, 270-300 g. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. ..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
BİTKİ ÖZELLİKLERİ      Bitki Kuvveti     Orta Yapraklanma Şekli     Yatay Boğum Arası     Orta Verim     Yüksek MEYVE ÖZELLİKLERİ      Uzunluğu     25-27 cm Ağırl..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygundur. Gûçlü bitki yapısına sahiptir. Erkenci ve yüksek verimli bir çeşittir. Meyveleri 18-22 cm. uzunluğunda, silindirik yapıdadır. Parlak siyah renktedir. Albenisi yûksektir. Çok Iezzetlidir. Sapı dikensizdir.V..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bitki Kırçıllı özel tip patlıcan, çok güçlü, iri yapraklı, erkenci. Meyve Silindirik, meyve rengi koyu mor, mor desen üzeri beyaz kırçıllı, kaliteli, düz, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi İlkbahar, sonbahar sera, alçak t..
5,00TL Vergiler Hariç:5,00TL
    Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, güçlü, çok verimli ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Silindirik, parlak siyah, pürüzsüz, sıkı, üniform, mükemmel taç, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yüksek..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
      Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Çok erkenci, güçlü, çok verimli, sıcak ve soğuk adaptasyonu iyi, yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz. Meyve: Topak, parlak siyah, kaliksi yeşil, üniform, sıkı etli, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yüksek..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bitki:  Güçlü bitki ve kök yapısı. Erkenci ve hızlı hasat.  Hem soğukta, hem de sıcak dönemde yüksek performans, yüksek verim.  Sera yetiştiriciliğine uygun. Meyve:  26-28 cm meyve uzunluğu.  5 cm meyve çapı.  S..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
-Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, erkenci yetişen, standart patlıcan çeşididir. -Bitki yapısı dallı ,koyu yeşil görünümlü, yaklaşık 100 -125 cm boyunda, yaprakları tüylü, çiçekleri eflatun renklidir. -Meyveler uzun düzgün şekilli, silindirik yapılı, uç kısmı sivri, siyah renkli, parlak görünümlüd..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Ağırlık: 400 - 450 g Bitki yapısı: Orta güçlü Dönem: Baharlık ve güzlük Erkencilik: Erkenci Meyve rengi: Parlak, koyu Meyve tipi: Topan Meyve uzunluğu: 14 - 16 cm Meyve yap..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
TP - 19 84 F1 TOPAN PATLICAN
Yeni
AÇIK SAHA VE ÖRTÜ ALTI  YETİŞTİRİLİĞİNE UYGUNDUR GÜZ VE BAHAR  ERKENCİDİR MEYVELERİ OVALİMSİDİR PARLAK SİYAH RENKLİDİR  MEYVE AĞIRLIĞI 240-350 GRAMDIR  SAPI DİKENSİZDİR  YÜKSEK VERİMLİ VE LEZZETLİ ÇEŞİTTİR. ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Bitki Topak patlıcan, güçlü, orta erkenci, yüksek verimli, sıcağa ve kurağa dayanıklı. Meyve       Siyah renkli, çok kaiteli, raf ömrü uzun, ihracata uygun. Yeti..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bitki Silindirik patlıcan, güçlü, kompakt -generatif  bitki, soğuk toleransı yüksek, çok verimli, erkenci. Meyve Koyu siyah, 22-25 cm, sert, kaliteli parlak meyve, raf ömrü uzun, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)