Kategoriler
Sepetiniz

Organik Bitki Besini

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : Çiçek Açan Süs Bitkileri İçin Özel Olarak Hazırlanmış, İdeal Bir Sıvı Gübredir. Çiçek Açan Bitkilerin İhtiyacı Olan Tüm Makro ve Mikro Besin Madddelerini İçerir. Özel Formülü İle Bitkiler Tarafından Kolayca Alınabilir. Bitkilerinizin Doğal Dengesini Ayarlar, Sağlıklı Ve ..
75,00TL Vergiler Hariç:75,00TL
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:      Çiçeksiz, Yeşil Yapraklı Bitkiler İçin Özel Olarak Hazırlanmış İdeal Bir Karışımdır. Tüm Makro Ve Mikro Besin Maddelerini İçermektedir Özel Formulü Bitkiler Tarafından Kolayca Alınmasını Sağlar.  Bitkilerin Doğal Dengesini Ayarlar, Sağlıklı Ve Daya..
75,00TL Vergiler Hariç:75,00TL
   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:    ZANA BİTKİ BESİNİ, İç Mekan-Dış Mekan Ve Çiçekli-Çiçeksiz Tüm Bitkileriniz İçin Kullanabileceğiniz İdeal Bir Karışımdır. Tüm Makro Ve Mikro Besin Maddelerini İçeren, Özenle Hazırlanmış Bir Sıvı Gübredir.  Özel Formulü, Bitkiler Tarafından Kolayca Al..
75,00TL Vergiler Hariç:75,00TL
  KULLANIM :  Yapraktan ve Sulama Suyu İle Doğrudan Saksı Toprağına Vererek Kullanabilirsiniz. Saksı Altına Yerleştirilen Tabaktan Da Verebilirsiniz. 1 Kapak 2 Litre Temiz Suyla Karıştırılır Ve Uygulama Yapılır. Ayda 1 Uygulama Önerilir. Kaktüs Ve Sukkulent Bitkilerin Sağlıklı Gelişmesi..
65,00TL Vergiler Hariç:65,00TL
   GENEL ÖZELLİKLER :   ZANA BİTKİ BESİNİ, Tüm Bitkilerin Yapraklarının Yeşil Olmasını Sağlayan KLOROFİL Maddesinin Faaliyetlerini Arttırarak Daha Yeşil Yapraklara Ve Bitkinizin İhtiyacı Olan Bitki Besin Elementlerini De İçerdiğinden, Daha Sağlıklı Sağlıklı Bitkilere Sahip Ola..
75,00TL Vergiler Hariç:75,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)