Kategoriler
Sepetiniz

Patlıcan Fideleri

Türkiye'nin tüm bölgelerine uygun üretilen sebze fidelerini  kolay ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Zengin içerikler, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Özel Üretim

TipolojiUzun silindirikHastalık dayanımı HR : Fusarium wilt (Fom)Meyve tipiUzun silindirik AvantajlarHastalıklara dirençli bitki ile en kaliteli meyve ve yüksek verim BitkiOrta güçlü bitkiFusarium'a toleransSıcak ve soğuk hava şartlarında yüksek meyve tutumuMeyveUzun meyve 22-26cmÇok ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Tek mahsül(kış), güz, ilkbahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun topan patlıcan çeşidimizdir.Bitkisi orta güçlü, boğum araları kısadır.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyidir.Meyve şekli yuvarlak/oval-yuvarlaktır.Meyvelerin kuru madde oranı yüksek, sert ve ağırdır.Meyve rengi koyu mor-siyahtır, g..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur)Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir.Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz.Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapısı standart, rengi siyah ve kalitelidir.Uzun hasat süresi vardır...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur)Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir. Soğuk dayanımı iyi olduğundan yaprak sararması olmaz. Meyve sapı ve çanak yapraklan dikensiz, meyve yapısı standart, rengi siyah ve kalitelidir.Uzun hasat süresi var..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha üretimine uygundur.Meyve uzunluğu 30-35 cm'dir. Meyve rengi parlak siyahtır.Ucu sivridir. Sapı dikensizdir...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Morumsu pembe zemin üzerine kremrenkli çizgilidir. Beyaz etiidir.Türk damak tadına çok uygun, tamkarnıyarıklık, son derece lezzetli birpatlıcandır. Sapı dikensizdir.Meyveleri düzgün ve silindirik yapıdaolup, 17-20 cm. uzunluğundadır.Yüksek verimlidir.Açık saha yetiştiriciliğine uygundur...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha yetiştlriciliğine uygundur.Ege bölgesi Pazar isteklerine çok uygun,iri yuvarlak ve dilimli meyvelidir.VerticilIium'a tolerantlıdır.Güçlü bitki yapısına sahiptir.Meyve ağırlığı ortalama 300-350 gramdır.K?zlemeye ve kızartmaya çok uygundur.Yüksek verimli hibrit çeşidimizdir...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir.BİTKİ :Çok güçlü ve uzun bitki yapısıÇok az dikenliMEYVE :Koyu siyahSilindirikMeyve uzunluğu 30 cm.Meyve çapı 8 cm.Sivri uçluÇok erkenciYüksek verimliUzun hasat periyodu..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Clasita f1 Kemer Patlıcan Fidesi
Yeni
BitkiBitki Gücü Orta GüçlüErkencilik Çok ErkenciSezon İlkbaharMeyve  Renk SiyahUzunluk 20 cmŞekil SilindirikRaf Ömrü Uzun..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bitki: Çok güçlü bitki ve kök yapısı. Yüksek verim. Soğukta mükemmel performans. Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Meyve: 20-25 cm meyve uzunluğu, 4-5 cm meyve çapı. Silindirik meyve şekli. Parlak ve siyaha yakın koyu renk...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bitkisi kuvvetli ve yarı açık yapıdadır.Soğuk şartlarda çiçek açabilen ve meyve rengini bozmayan yegâne çeşitlerden bir tanesidir.Çiçeklenmesi ve meyve tutumu çok iyi, orta erkencidir.Meyve rengi kış şartlarında dahi koyu mor-siyah renkte ve parlaktır.Meyveler uzun ve dolgundur.Meyve boyu ortalama&n..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Kışın soğuktan etkilenmeyip bahar çıkışı hızlıdır.Bitki Yapısı Güçlüdür.Meyve Uzunluğu 25-30 cmMeyve Ağırlığı 230-260 grAsla Renk Açılması YapmazSerada Güz Ve Bahar Dönemi İçindir Uygundur.Taç Açılması Yapmaz Kararma Yapmazİhracata uygundur...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Pazara sunulduğundan bu yana, uzun yol dayanımı, soğuklardaki yüksek   verimi ve meyve kalitesiyle, üreticiyi, satıcıyı ve tüketiciyi memnun ederek ülkemizdeki patlıcan tüketimini arttıran çeşit ünvanını almıştır. Bitki, bodur ve orta güçlü yapıya sahiptir. Meyveleri parlak, siya..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
GÖRKEM  F1 İlkbahar sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun bir patlıcan çeşidimizdir.Bitki yapısı kuvvetli ve kök hastalıklarına dayanıklıdır.(Fusarium sp.)Meyveleri sert, raf ömrü uzun ve parlak koyu renklidir.Meyve renginde morarma olmaz. BİTKİ ÖZELLİKLERİ  Bitki Kuvveti İyi ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
BitkiKemer Tipi PatlıcanBitki Yapısı GüçlüÇok ErkenciUzun Hasad PeriyoduYüksek VerimliSıcak Şartlarda Adaptasyon Kabiliyeti YüksekMeyve22-24 cm Meyve UzunluğuKoyu Siyah ve Parlak Meyveİhracata Uygun Sıkı Meyve DokusuYetiştirme dönemiAlçak Tünel ve Açık Tarla..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık tarla ve erken ilkbahar dönemi sera yetiştiriciliğine uygun uzun silindirik patlıcan çeşididir. Hasat aralığı kısa ve çok verimlidir. Meyve sapı dikensiz, meyveleri homojen ve parlak siyahtır. Bitki Gücü GüçlüErkencilik ErkenciSezon Açık Tarla Örtüaltı; Güz ve BaharMeyve  Meyve Şekli ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Yeni hibrit siyah patlıcan çeşidimizdir.Açık saha ve plastik tünel ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur.Çok güçlü bir bitki yapısına sahiptir.Meyveleri silindirik şekilde olup, 19-21 cm uzunluğundadır.Meyveleri siyah renkte olup, uzun raf ömrüne sahiptir. ...Meyve sapı çok canlı bir yeşil renge sahip..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
BitkiYarı topak patlıcan, güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli.MeyveKoyu siyah, orta iri, oval, sert, raf ömrü uzun, 270-300 g.Yetiştirme DönemiTek ekim sera...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
BİTKİ ÖZELLİKLERİ     Bitki Kuvveti     OrtaYapraklanma Şekli     YatayBoğum Arası     OrtaVerim     YüksekMEYVE ÖZELLİKLERİ     Uzunluğu     25-27 cmAğırlık     250-300 gr.Rengi&n..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygundur.Gûçlü bitki yapısına sahiptir. Erkenci ve yüksek verimli bir çeşittir.Meyveleri 18-22 cm. uzunluğunda, silindirik yapıdadır.Parlak siyah renktedir. Albenisi yûksektir. Çok Iezzetlidir.Sapı dikensizdir.Verticillium'a oldukça toleranttır.Nakliyeye dayanımı oldukça ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygundur.Erkenci ve yüksek verimli hibrit çeşidimizdir.Sapı dikensizdir. Meyveleri 22-25 cm uzunluğundadır, uçları yarım sivridir.Parlak siyah renklidir. Albenisi çok yüksektir.Meyveler çok homojendir. VerticiIIium'a oldukça toleranttır.Piyasada rağbet gören lider çeşit k..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
BitkiKırçıllı özel tip patlıcan, çok güçlü, iri yapraklı, erkenci.MeyveSilindirik, meyve rengi koyu mor, mor desen üzeri beyaz kırçıllı, kaliteli, düz, raf ömrü uzun.Yetiştirme Dönemiİlkbahar, sonbahar sera, alçak tünel ve açık tarla...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Açık saha yetiştiriciliğine uygundur.Meyveleri düzgün ve silindirik yapıda olup, 20-23 cm. uzunluğundadır.Morumsu pembe zemin üzerine krem renkli çizgilidir. Beyaz etlidir.Sapı dikensizdir. Yüksek verimlidir..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun.Bitki: Erkenci, güçlü, çok verimli ve yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz.Meyve: Silindirik, parlak siyah, pürüzsüz, sıkı, üniform, mükemmel taç, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yüksek kalitede ve 22 - 6 cm, 220 Gr...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Yetiştirme: Sera ve açık saha yetiştiriciliğine uygun.Bitki: Çok erkenci, güçlü, çok verimli, sıcak ve soğuk adaptasyonu iyi, yaprak dikensiz, gövde ve dallar tozsuz.Meyve: Topak, parlak siyah, kaliksi yeşil, üniform, sıkı etli, raf ömrü uzun, taşımaya dayanıklı, yüksek kalitede 14 x 10 cm ve 300 Gr..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Bitki: Güçlü bitki ve kök yapısı.Erkenci ve hızlı hasat. Hem soğukta, hem de sıcak dönemde yüksek performans, yüksek verim. Sera yetiştiriciliğine uygun.Meyve: 26-28 cm meyve uzunluğu. 5 cm meyve çapı. Silindirik, uzun ve ince meyve şekli. Parlak ve koyu siyah meyv..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
-Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, erkenci yetişen, standart patlıcan çeşididir.-Bitki yapısı dallı ,koyu yeşil görünümlü, yaklaşık 100 -125 cm boyunda, yaprakları tüylü, çiçekleri eflatun renklidir.-Meyveler uzun düzgün şekilli, silindirik yapılı, uç kısmı sivri, siyah renkli, parlak görünümlüdür..
3,00TL Vergiler Hariç:3,00TL
Ağırlık: 400 - 450 gBitki yapısı: Orta güçlüDönem: Baharlık ve güzlükErkencilik: ErkenciMeyve rengi: Parlak, koyuMeyve tipi: TopanMeyve uzunluğu: 14 - 16 cmMeyve yapısı: Çok sertUzun raf ömrü 5Yetiştirme saha tipi: Açık tarla ve örtü alt..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
BitkiTopak patlıcan, güçlü, orta erkenci, yüksek verimli, sıcağa ve kurağa dayanıklı.Meyve     Siyah renkli, çok kaiteli, raf ömrü uzun, ihracata uygun.Yetiştirme Dönemi     Sera ve açık tarla...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
BitkiSilindirik patlıcan, güçlü, kompakt -generatif  bitki, soğuk toleransı yüksek, çok verimli, erkenci.MeyveKoyu siyah, 22-25 cm, sert, kaliteli parlak meyve, raf ömrü uzun, ihracata uygun.Yetiştirme DönemiTek ekim sera...
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)